Искате ли да купите билети?

nohim
12
април
Световна купа по художествена гимнастика SOFIA WORLD CUP 2019
12
април
Световна купа по художествена гимнастика SOFIA WORLD CUP 2019
ARENA ARMEEC
bul. "Asen Yordanov" 1, 1113 БАН IV км., Sofia
Световна купа по художествена гимнастика. SOFIA WORLD CUP 2019 Най-добрите гимнастички в Света ще бъдат в София от 12 до 14 Април Очакваме Вашата подкрепа за "Златните Момичета"! 12 Април - петък 10:00-18:10 Многобой индивидуално – 2 уреда 18:30-20:30 Многобой ансамбли – 1 композиция 13 Април - събота 10:00-18:05 Многобой индивидуално – 2 уреда 18:30-19:00 ЦЕРЕМОНИЯ ПО ОТКРИВАНЕ 19:00-20:50 Многобой ансамбли – 1 композиция 21:00-21:30 Церемония по награждаване - многобой 14 април - неделя 15:00-16:00 Финали индивидуално – 2 уреда 16:00-16:40 Финали ансамбли – 1 композиция 16:45-17:45 Финали индивидуално – 2 уреда 17:45-18:25 Финали ансамбли – 1 композиция 18:35-19:00 Церемония по награждаване - финали 19:00-19:30 Гала спектакъл с участието на всички финалистки
Сподели
Избери:
БИЛЕТ ЗА 12 АПРИЛ
ТОЗИ БИЛЕТ ВИ ДАВА ДОСТЪП ДО СЪБИТИЕТО САМО НА 12 АПРИЛ
БИЛЕТ ЗА 13 АПРИЛ
ТОЗИ БИЛЕТ ВИ ДАВА ДОСТЪП ДО СЪБИТИЕТО САМО НА 13 АПРИЛ
БИЛЕТ ЗА 14 АПРИЛ
ТОЗИ БИЛЕТ ВИ ДАВА ДОСТЪП ДО СЪБИТИЕТО САМО НА 14 АПРИЛ
3 ДНЕВЕН БИЛЕТ
ТОЗИ БИЛЕТ ВИ ДАВА ДОСТЪП ДО СЪБИТИЕТО НА 12 13 14 АПРИЛ
Ако разполагате с код за отстъпка, може да го въведете в полето по-долу.

Важно!

Попълнете внимателно вашия e-mail, защото на него ще получите билетите си.

 лв. 0.00 Цена : 
 лв. 0.00 Отстъпка : 
 лв. 0.00 Общо : 
Световна купа по художествена гимнастика. SOFIA WORLD CUP 2019 Най-добрите гимнастички в Света ще бъдат в София от 12 до 14 Април Очакваме Вашата подкрепа за "Златните Момичета"! 12 Април - петък 10:00-18:10 Многобой индивидуално – 2 уреда 18:30-20:30 Многобой ансамбли – 1 композиция 13 Април - събота 10:00-18:05 Многобой индивидуално – 2 уреда 18:30-19:00 ЦЕРЕМОНИЯ ПО ОТКРИВАНЕ 19:00-20:50 Многобой ансамбли – 1 композиция 21:00-21:30 Церемония по награждаване - многобой 14 април - неделя 15:00-16:00 Финали индивидуално – 2 уреда 16:00-16:40 Финали ансамбли – 1 композиция 16:45-17:45 Финали индивидуално – 2 уреда 17:45-18:25 Финали ансамбли – 1 композиция 18:35-19:00 Церемония по награждаване - финали 19:00-19:30 Гала спектакъл с участието на всички финалистки